Menu Zamknij

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy w opiece nad dziećmi? Nie masz czasu zająć się pracami domowymi? Chcesz zorganizować imprezę dla dzieci? Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Opiekunki

Opiekunki do dzieci na stałe, dochodne, a także okazjonalnie. Nianie z naszej Agencji mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Poddajemy je skrupulatnej selekcji psychologicznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za Państwa najbliższych.

Gosposie

Zaufane gosposie na stałe lub na dochodne. Oto oferta dla tych z Państwa, którzy chcą powierzyć nam gotowanie, prasowanie, mycie okien i utrzymanie czystości. Czysty i zadbany dom? Ugotowany obiad i odrobione z dziećmi lekcje? W odpowiedzi na Państwa potrzeby znajdziemy gosposię, która sumiennie wypełni powierzone jej obowiązki.

Imprezy dla dzieci

Organizujemy eventy dla dzieci z pełną opieką i animacją. Zapewnimy opiekę nad dziećmi i zorganizujemy wolny czas w trakcie uroczystości rodzinnych, takich jak komunie, wesela, zjazdy, tak, aby bez problemów mogli Państwo cieszyć się towarzystwem swoich gości. Animatorzy dostarczają dzieciom niezapomnianych wraźeń.

REFERENCJE

Większość opiekunek i niań, które do Państwa kierujemy, może przedstawić referencje. Stawiamy na doświadczenie.

%
przedłużonych umów

TRAFNOŚĆ REKRUTACJI

Możemy pochwalić się trwałością nawiązywanej przez nas współpracy. Większość zrekrutowanych przez nas niań i gospoś zostaje na długo ze zleceniodawcami.

rekrutacji/rocznie

STARANNA SELEKCJA

Stawiamy na jakość. W każdym roku kończymy średnio 95 rekrutacji. Kierujemy do Państwa tylko osoby, co do których jesteśmy przekonani, że sprostają wymaganiom. 

DZIAŁAMY W WARSZAWIE I OKOLICACH

Call Now Button